چسب کاغذ دیواری

چیزی که ما رو به نوشتن این مقاله مجبور کرد، خوندن مطلبی از یکی از سایتها با عنوان ” نصب کاغذ دیواری به دست خودمان ” بود!!

برایمان جالب آمد که چطور می شود هر شخصی بتواند خودش منزل یا اداره ی خودش را کاغذ دیواری کند!!

مشتاقانه دستور العمل هارا که کاملا مرتب وفهرست بندی هم کرده بود خواندیم!

مواد مورد نیاز… نحوه ی کار… تمیز کاری دیوار …

اما چیزی که باعث شد همون اول به غلط بودن این اصول و روش پی ببریم این بود که در بخش مواد مورد نیاز ؛ نوشته بودن  چسب کاغذ دیواری چسب چوب است  !! :))

بارها متن رو مرور کردیم تا شاید اشتباه دیده باشیم اما حقیقت تلخ این بود که

از مواد مورد نیاز چسبنده ی کاغذ؛ در اوج نادانی و بی مسئولیتی؛ چسب مورد نیاز برای کاغذ دیواری را چسب چوب عنوان کرده بودند. کاغذ دیواری و نصب کاغذ دیواری اصول و ظرافت و دقت خاصی دارد که به همین راحتی ها نیست. که اگر بود هرگز به کار یک نصاب کاغذ دیواری به عنوان شغل و حرفه نگاه نمی کردیم. بسیاری با همین تبلیغات و آموزش های دروغ و حتی صرفه جویی مالی؛ از این روشها استفاده می کنند. درصورتی که نمی دانند آسیبی که به کاغذ ها می زنند بیشتر باعث ضرر مالی خواهد شد!

چسب کاغذ دیواری چسب هایی مخصوصی است که با برندهای مختلفی تولید می شود و انتخاب صحیح توسط نصاب کاغذ دیواری ماهر صورت میگیرد.

بسته به نوع و جنس کاغذ دیواری چسب مخصوص آن هم انتخاب می شود. گاهی کاغذ دیواری به علت جنس و طرحی که درآن به کار رفته است؛ سنگین تر هستند. در نتیجه چسب مورد استفاده باید اصولی و خاص انتخاب شود. یا برعکس …

کاغذ دیواری سبک و ظریف نباید چسبی که مقاوم و قدرتی است و غلظت زیادی دارد داشته باشد.

این چسبها به شکل پودری و مخلوطی با آب درست می شود و یا تیوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای نصب اصولی و درست یک کاغذ دیواری تنها کافی است با شرکت تخصصی ما تماس بگیرید که در زمینه نصب کاغذ دیواری دارای تیمی از نصاب کاغذ دیواری حرفه ای و فوق حرفه ای با بیش از ده سال سابقه درخشان در امر نصب کاغذ دیواری می باشند.